ÚSPORA VODY - NEJEN OMEZOVAČI PRŮTOKŮ DOSÁHNETE ÚSPOR VODY A ENERGIÍ, Strana 2

Pokud se snažíme optimalizovat provoz celého systému, nejdůležitější je jeho vyvážení a stabilizace teploty, v případě zájmu zajistíme tak, aby v každém distribučním místě bylo dosahováno požadované teploty do 1 min. K optimalizaci patří i mikrobiologický stav plnící platnou legislativu.

Dále pak je mo žné i individuálně použít šetřiče vody, dochází pak k další a značné úspoře pitné vody, k úspoře energie potřebné k ohřevu teplé vody a ke snížení odpadních vod. Víte to že teplá voda je 3x dražší než studená?

Specializujeme se na teplou vodu, její kvalitu a uživatelský komfort při použití zařizovacích předmětů. Nabízíme pouze vysoce kvalitní produkty.

Veškeré spořiče které nabízíme jsou dlouhodobě odzkoušeny, úspory jsou doloženy monitoringem i spokojeností našich zákazníků? 

Jednoduchá a čistá montáž, nízké pořizovací náklady na regulační a provzdušňovací techniku Vám zajistí garantovanou úsporu vody a energie cca 40 - 50%, u úsporných sprchovích hlavic Bubble-RAIN dokonce 66%, tedy vysoce rychlá návratnost a dobrá investice..

POZOR! Šetřiče vody nejsou určeny pro beztlaké rozvody, např. ohřívače vody se samospádem.V této kategorii se dozvíte jak co nejefektivněji šetřit vodu. Spolupracujeme s předními výrobci úsporných prvků.

Pro Lázně, hotely a nemocnice na vyžádání nabízíme také úspory na ohřevu a spotřebě vody až 50% a trvalé hygienické zabezpečení proti bakterii Legionella, v případě zájmu o bližší informace vyplňte prosím kontaktní formulář zde.

 Spustili jsme pro Vás nový obchod s kvalitními výrobky ve výhradním zastoupení WOLF Umwelttechnologie G.M.B.H.

  ...uvítáme i velkoobchodní spolupráci

 

 
147
394811473948

Stránka 2 z 2 - 21 položek celkem

RA6 24 Úsporný perlátor WATERSAVERS
Kód: RA624

antivápenný úsporný perlátor

224 Kč
Úsporný perlátor WOLF M22x1
Kód: 124

Úsporný perlátor Wolf Eco Aerator (s vnitřním závitem)

Původně: 177,69 Kč
Ušetříte: 29,76 Kč (–17 %)

147,93 Kč
Úsporný perlátor WOLF M24x1
Kód: WEM24X1

Úsporný perlátor Wolf Eco Aerator (s vnějším závitem)

Původně: 177,69 Kč
Ušetříte: 29,76 Kč (–17 %)

147,93 Kč
 

Stránka 2 z 2 - 21 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.