BAZÉNOVÁ CHEMIE BEZ CHLÓRU

BAZÉNOVÁ CHEMIE- Nabízíme tyto ověřené přípravky:

 

DUOZON 100L - pro veřejné bazény bazény, přípravek na bázi chlordioxidu

GUAASTAR nepěnivý - na čištění vířivek a hydromasážních van a k čištění bazénových filtrů

 

 

Napište nám objem bazénu a případně další specifikace(bazénový filtr atd.) Bleskově Vám nabídneme výhodně adekvátní zboží !

Mikrobiologické výzkumy prokázaly, že nejúčinnější zabezpečení zdravého koupání před samotnou dezinfekcí vody je vyčištění a dezinfekce příslušenství bazénu. Vaše rodina si zaslouží zdravou koupel, vaše rodina si zaslouží GUAASTARem vyčištěný filtr a DUOZONEM, popřípadě GUAA nebo SANOSILEM ošetřenou vodu . Konkurenční karcinogenní chlórová koupel od které se celosvětově ustupuje může vyvolávat alergické reakce a dlouhodobě způsobuje náchylnost k astmatickým obtížím, dokonce ani nezbaví vodu dlouhodobě mikroorganismů, které se začínají množit. Systém zabezpečení  DUOZON 100L (Pro profesionální použití)

 

DEZINFEX - Zdravý bazén bez chlóru, bez řas a s prokysličením a to včetně bazénového filtru.

Vaším klíčovým pomocníkem v údržbě bazénu se letos stal přípravek GUAASTAR, kerý Vám vyčistí srdce bazénu, tedy bazénový filtr a to převratnou technologií kombinace nejúčinnějčích sloučenin nanesením polymerové vrstvy na jednotlivá zrnka ve filtru. Ošetřete jím také přepadové žlaby atd., Předcházíte tak řasám. GUAASTAR je bez obsahu chlóru a agresivních látek. 

Tento přípravek funguje na veškeré typy bazénových filtrů.

 

DUOZON 100L-Vynikající oxidační přípravek k plnohodnotnému zabezpečení bazénové vody ve veřejných bazénech

Doporučíme Vám nejvhodnější přípravek pro konkrétní bazén dle Vašich parametrů

DUOZON 100L

Je přípravek s vyššími oxidačními schopnostmi, kterým se dá zcela profesionálně  a plnohodnotně zabezpečit bazénová voda. Zabezpečená voda je vhodná také pro alergiky, astmatiky atd.

DUOZON se dávkuje se pouze 1× za 12 dní přímo do vody v bazénu, případně přes filtrační zařízení.

Bezchlórová čistící chemie GUAASTAR je vhodná  pro ošetření vířivých van whirlpool a hydromasážních van, kde se mu nejen v lázeňských provozech dostalo velkého uznání. Dodáváme GUAASTAR do významných českých lázní

Pokud při přechodu na bezchlórovou dezinfekci nechcete vypouštět vodu a nemůžete vyčistit stěny bazénu, vyčistěte před napouštěním GUAASTAREM alespoň přepadové žlábky a bazénový filtr, které bývají zdrojem největších nečistot, poté propláchnout vodou do úplného odplavení do kanalizace. Okolí bazénu a usazeniny účinně vyčistíte přípravky řady GUAASTAR s dlouhodobou mikrobiální ochranou bez chlóru.

GUAASTAR-nepěnivý je bezchlórový přípravek k čištění stěn bazénu, bazénových filtrů, prostor a předmětů v okolí bazénu, ale také domácích a jakýchkoliv van. Na ošetřeném povrchu se vytvoří účinná polymerová vrstva s dlouho trvajícím efektem.

Po řádném vyčištění GUAASTAR aplikujte po napuštění nové vody dle návodu DUOZON 100L

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Používejte biocidní připravky bezpečně. 

 

Cena

14049975
114049975
DUOZON 100L 25kg
9 975 Kč
Vysoce oxidační preparát
DUO25
Snímek obrazovky 2020 02 28 v 0.01.37
Tip
ZDARMAZDARMA
2 600 Kč

UNIVERZÁLNÍ REVOLUČNÍ POLYMEROVÁ DEZINFEKCE - působí 14 až 21 dnů

173
DUOZON 100L 5 Kg
Tip
2 470 Kč
170
BALNEAN, GUAASTAR-nepěnivý 5l
Akce Tip
1 496,69 Kč –6 %
1 404,13 Kč
Koncentrovaný nepěnivý čistící prostředek s dezinfekční přísadou PHMG
GUAASTARN5
4 položek celkem
Zpět do obchodu