DÁVKOVACÍ ČERPADLA - příslušenství a naše Know-How

 

Úprava vody především chemickou cestou se splněním vlastností pitné vody i v kritických místech. To vše včetně certifikované laboratorní kontroly s odběry vzorků zdarma.

Specializujeme se na eliminaci bakterie Legionella (legionela) a to v nemocnicích, hotelech, lázeňských provozech a dalších, tedy teplých i pitných vodách, ale i chladících věžích.

Poskytujeme služby společnostem provozující bazény, chladící věže a vyrábějícím (ohřev) teplou vodu.

Naši odborníci Vám sestaví dávkovací zařízení a úpravny vod na míru s minimalizací provozních nákladů a maximální spokojeností a ochranou systémů a uživatelů s plněním Vyhlášky 252/2004 Sb., vlastníme živnostenské oprávnění dle zákona 258/2000 Sb.o ochraně veřejného zdraví.

! GARANCE VÝSLEDKŮ !

Nabídneme Vám nejefektivnější dávkovací stanice za bezkonkurenční cenu na dotaz. Od mauálního dávkování přes čerpadla za několik tisíc korun. Zde v eshopu však nabízíme plně digitální čerpadla GRUNDFOS až po generátor chliordioxidu. Ke všem zmíněným produktům doporučujeme objednání instalace a zaváděcího provozu. Přihlašte se, uvidíte, nebo zavolejte, napište-zašleme Vám nabídku a poradíme jak šetřit konkrétně u Vás. Náš operátor si zaznamená typ Vašeho objektu, položí Vám několik technických otázek a zašle Vám nabídku s doporučením úspor zcela zdarma. Volejte, nebo pište našim odborníkům , ihned se Vám budou věnovat.

Tato dávkovací zařízení společně s biocidem PUROCIL 11 a správným zaváděcím provozem dokáží eliminovat bakterie Legionella. Poradíme jak a kam dávkovat s provozním sanitačním řádem. Dávkujeme šetrně k materiálům vodovodu, úsporně a s nejlepšími výsledky díky našemu Know-how. Dávkovací zařízení a zvolený biocid není vše.

Nabízíme Vám zde dávkovací čerpadla SMART Digital Dosing Pumps, na požádání jakýkoliv typ těchto dávkovacích čerpadel. Doporučíme Vám však vhodný model pro Vaši aplikaci. Zde se můžete podívat na video o těchto čerpadlech, nebo přejděte rovnou k produktům níže.

 

Na přání Vám dodáme jakékoliv čerpadlo pro jakoukoliv aplikaci. Jsme partnery firmy GRUNDFOS.

 

Cena

1490014901
11490014901
Model+S315+ +white+BG.001.jpeg.001
Akce Novinka Tip
14 900 Kč

PROTI LEGIONELÁM V DOMÁCNOSTECH I MALÝCH PROVOZECH. ELEKTROLÝZA SOLI BEZ ELEKTRICKÉ ENERGIE.

260
1 položek celkem
Zpět do obchodu