DEZINFEKCE

Tento eshop je věnován převážně bezchlórové dezinfekci, provozovatelem je firma DEZINFEX s.r.o. která disponuje širší nabídkou biocidů a disponuje živnostenským oprávněním dle zákona č. 258/2000Sb. o ochraně veřejného zdraví a tedy i kvalitním poradenstvím, které Vám nabízíme neustále. 

 

 

 

Akce dezinfekce na ruce - již brzy v prodeji

Moderní dezinfekční bezchlórové produkty na bázi PHMG (disiCLEAN PROFI) a na bázi chlordioxidu (DUOZON 100L, PERMAGNA)

polyhexamethylenguanid (PHMG) je polymer obsažený v kategorii Tekuté víceúčelové čistící a dezinfekční přípravky, které díky jedinečným vlastnostem vysoce efektivně ničí všechny dosud testované typy bakterií, virů a plísní. Jedná se o koncentrované polymerní přípravky na bázi PHMG  Díky svým unikátním vlastnostem zajišťují dlouhotrvající ochranu a všestranné použití. Většina běžných dezinfekčních prostředků využívá k odstranění bakterií toxické chemikálie, které mohou být zdraví škodlivé.

Chlordioxid -(oxid chloričitý, CLO2) je stále více ve světě používán k dezinfekci pitné vody a stále častěji nahrazuje chlornan sodný (Chlor). Firma DEZINFEX dodává profesionální dezinfekční přípravky právě na bázi chlordioxidu a to k dezinfekci pitné vody především ve zdravotnictví.

!Dezinfekce rukou brzy k dispozici i pro Vás!

disiCLEAN PROFI - i přes zvýšený zájem stále velké množství k dispozici

 Pro nákup dezinfekce na ruce nebo povrchové dezinfekce nás kontaktujte telefonicky nebo emailem info@e-dezinfekce.cz

- aktuální dodací lhůta cca 2 pracovní dny, nebo osobní odběr

Výhody polymerové dezinfekce na bázi PHMG :

 • obsahuje biguanidy, nebo guanidy
 • vysoká antimikrobní účinnost, eliminuje široké spektrum mikroorganismů (bakterie, viry, plísně)
 • ošetřené povrchy a voda neohrožují zdraví člověka, zvířat, ani rostlin
 • šetrné vůči všem materiálům-nejsou korozivní, ošetřené povrchy nemění barvu a nejsou narušeny
 • neobsahují škodlivé látky jako jsou např. fenoly, aldehydy, kyseliny nebo estery
 • nehořlavé
 • pH 7
 • odstraňuje pachy
 • dlouhodobý účinek
 • nevyžaduje speciální skladování
 • expirační doba 2 roky

 

Nevýhody polymerové dezinfekce PHMG

 • při používání k údržbě bazénu a systémů vod na bázi PHMG bychom měli používat pravidelně také oxidaci, např superoxidační DUOZON 100L  

 

Čistící prostředky GUAASTAR s dezinfekční přísadou PHMG (polyhexamethylenguanidinhydrochlorid) jsou absolutní novinkou na našem trhu. Revoluční dezinfekční složka PHMG je význačná především ve vlastnostech daných velice vysokou antimikrobní účinností, šetrností k životnímu prostředí a zdraví člověka, netoxicitou a také především přetrvávajícím dlouhodobým účinkem a šetrností vůči ošetřovaným materiálům a to již v nízkých koncentracích.Nejvýznamější reference přípravku GUAASTAR na Letišti Praha od příchodu tehdejší mexické chřipky. Používá se také k čištění vířivých van a najdete jej v kategorii VÍRIVKY-HYDROMASÁŽNÍ VANY

 

Mechanismus účinku PHMG

Kladně nabitý kationtový polymer přitahuje záporně nabitou buněčnou membránu mikroorganismu, která je v kontaktu s polymerem narušena. Preparát následně paralyzuje biologickou aktivitu fermentů mikroorganismu, zabraňuje množení nukleových kyselin a ničí dýchací systém, což společně mikroorganismus zahubí. Prokázané a testované účinky jsou baktericidní (G+ a G- bakterie), virucidní (včetně Poliovirus, Adenovirs, virus BVDV, Vakcinie Virus), tuberkulocidní, mykobaktericidní (M. terrae, M. avium).

Složení a vlastnosti dezinfekce PHMG (H2O POOL)

Produkty skupiny PHMG jsou polymerové dezinfekce 

PHMG - (polyhexamethylenguanidinhydrochorid) je syntetický baktericidní polyelektrolyt na bázi guanidinových vazeb. Neobsahuje toxické látky a v používaných koncentracích není dráždivý. N- alkyl (C12-C16) dimethylbenzylamoniumchlorid je dusíkatá kationová povrchově aktivní látka patřící do kvartérní amoniové skupiny. Zkoumání antimikrobních vlastností guanidinových vazeb ukázalo, že kombinací guanidinových vazeb společně se čtvrtinovými amonnými vazbami vykazují výjimečný efekt. Obě tyto látky se vzájemně doplňují a posilují a vytvářejí společně mocný dezinfekční prostředek.

 

DUOZON 100 L (oxid chloričitý, stabilizovaný chlordioxid)

- doproručujeme v odpovídajícím množství jak na pitnou vodu, tak na bazénovou, teplou vodu a na povrchovou dezinfekci, jedná se o vysoce oxidační preparát, netvoří vedlejší produkty jako u běžné chlorace - THM, snižuje vázaný chlór, vhodné jak v kombinaci v běžném provozu bazénů, ale i kdezinfekci pitné vody a mnoho dalšího použití. Lze použít i na povrchovou dezinfekci k prostřídání a oxidaci, ale my jej používáme především k dezinfekci pitné vody a bazénové vody, proto jej najdete v příslušných kategoriích vlevo v menu.

 

Nejsme běžný eshop, jsme odborníci. Doporučíme Vám vhodné řešení (PHMG, stabilizovaný CHLORDIOXID atd..) pro bazén, povrchy a na jakoukoliv aplikaci. Napište co chcete zabezpečit do kontaktního formuláře, obratem se Vám ozveme s nejlepší nabídkou nejvhodnějšího řešení.

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravcích. Používejte biocidní připravky bezpečně. 

 

 

Cena

6514900
16514900
Model+S315+ +white+BG.001.jpeg.001
Akce Novinka Tip
14 900 Kč

PROTI LEGIONELÁM V DOMÁCNOSTECH I MALÝCH PROVOZECH. ELEKTROLÝZA SOLI BEZ ELEKTRICKÉ ENERGIE.

260
Snímek obrazovky 2020 02 28 v 0.01.37
Tip
ZDARMAZDARMA
2 600 Kč

UNIVERZÁLNÍ REVOLUČNÍ POLYMEROVÁ DEZINFEKCE - působí 14 až 21 dnů

173
DUOZON 100L 5 Kg
Tip
2 470 Kč
170
Snímek obrazovky 2021 03 16 v 21.45.41
Novinka
577,69 Kč

Tekutý NEALKO a bezchlorový dezinfekční prostředek pro rychlou dezinfekci rukou, který slouží k náplni nejrůznějších aplikačních nádob.

252
Snímek obrazovky 2021 03 16 v 21.45.33
Novinka
371,07 Kč

Tekutý NEALKO a bezchlorový dezinfekční prostředek pro rychlou dezinfekci rukou, který slouží k náplni nejrůznějších aplikačních nádob.

249
Snímek obrazovky 2021 03 16 v 21.45.24
Novinka
123,14 Kč

Tekutý NEALKO a bezchlorový dezinfekční prostředek pro rychlou dezinfekci rukou, který slouží k náplni nejrůznějších aplikačních nádob.

Tento specifický produkt prosím objednávejte po více kusech, nebo přihoďte k jiným produktům (jsme specializovaný velkoobchod)

258
Snímek obrazovky 2021 03 16 v 21.45.11
65,29 Kč

Tekutý NEALKO a bezchlorový příruční dezinfekční prostředek pro rychlou dezinfekci rukou.

Tento specifický produkt prosím objednávejte po více kusech, nebo přihoďte k jiným produktům (jsme specializovaný velkoobchod)

246
7 položek celkem
Zpět do obchodu