VÍŘIVKY- HYDROMASÁŽNÍ VANY A BAZÉNOVÉ FILTRY-BALNEAN

 

Kontaktujte nás a my Vám vypracujeme provozní řád ke kvalitní údržbě výřivky či hydromasážní vany s garancí plnění legislativních požadavků-nemusí to být jen samotným přípravkem!

Pravidelnou údržbu systému Vaší vířivky, hydromasážní vany, či bazénového filtru nikdy nepodceňujte. Dle doložených výzkumů právě tam, kde to není vidět, tedy v systému trysek a technologii se skrývá nejvíce nečistot, které jsou původci mikrobiálního znečištění, které může ohrozit nejen Vás, ale Vaše zákazníky, i děti.

BALNEAN, neboli GUAASTAR-nepěnivý, je revoluční koncentrovaný, intenzivně čistící nepěnivý prostředek s na polymerové bázi PHMG, který se nejlépe osvědčil v mikrobiologických testech mezi konkurenčními produkty při srovnání čistícího účinku. Po velice účinném odstranění biofilmů a jiných nánosů, znemožní přežívat bakteriím, což se osvědčuje i tam kde byly používány nejrůznější dezinfekce.

Velice se osvědčil v lázeňství na hydromasážní vany, svou čistící schpností nedovolí vhodné prostředí pro Pseudomonas (též pseudomonáda) je rod gramnegativních bakterií ze skupiny Gammaproteobacteria. V přírodě jsou velice hojné a díky své přizpůsobivosti osídlují velmi rozmanitá stanoviště. Některé druhy způsobují i onemocnění rostlin a živočichů včetně člověka; nejnebezpečnějším původcem lidských onemocnění mezi nimi je Pseudomonas aeruginosa. Co se týká vlastností, jsou pohyblivé a tyčinkovitého tvaru, obvykle aerobní a netvořící spory.

GUAASTAR-nepěnivý je určený zejména pro čištění vířivkových a perličkových van v provozech jak BALNEO a lázeňských, tak i pro čištění stěn a přepadových žlábků WELLNESS vířivek i bazénů a pro čištění pískových filtrů bazénu. Je vhodný také pro čištění podlah a stěn mokrých provozů lázní, bazénů a aquaparků jak ručním, tak i strojním čištěním.

Významná reference BALNEAN-GUAASTAR v mnoha lázeňských provozech.

můžete se zde přesvědčit o jeho účinnosti nahlédnutím do laboratorních protokolů, kde po použití plně zabezpečil čistotu van v Poděbradech s těmi nejlepšími možnými výsledky.


hydromasážní, perličkové vany a vířivky:

Narozdíl od konkurenčních produktů u hydromasážních van dávkujeme díky nadměrné čistící účinnosti koncentrát do vody po zákazníkovi, nebo na konci provozu, necháme cirkulovat a poté vodu vypustíme, nejen že ušetříme čas, ale i vodu při jinak nutném novém čistícím napouštění, tudíž se po opakovaném používání "sám zaplatí" dosažením úspor. S jinými přípravky nejen že nedosáhnete takového výsledku, ale takto postupovat nelze.

 Výhody:

-Bezkonkurenční účinnost díky kombinaci čistícího přípravku a guanidinu.

-Narozdíl od konkurenčních produktů u hydromasážních van dávkujeme do vody po zákazníkovi, nebo na konci provozu.

-Bez chlóru a jiných karcinogenních složek


-Po čistícím cyklu vodu vypustíme, ušetříme tak čas nového čistícího napouštění a vodu jinak nutnou na proplach. S jinými přípravky takto postupovat nelze.


Srovnávací výzkum v hydromasážních vanách a vířivkách jednoznačně ukázal účinnost tohoto přípravku.

Odzkoušeno v českých a zahraničních lázních s vynikajícími výsledky.

Dávkování pro hydromasážní vany a vířivky: 

0,05%- 0,005% roztok, neboli 50–500ml / m3 - tedy na běžnou vanu 220 litrů 10-80ml (doporučujeme začít na vyšší koncentraci a postupně snižovat dávky. Pro vířivky a perličky bez akumulační jímky 0,3-0,5l, s jímkou až 1l. Nezapomeňte započítat všechnu vodu, včetně případné akumulační jímky. Nechte cirkulovat u hydromasážní nebo vany alespoň 1 min., poté vylijte, u vířivky a perličkové vany 10 min, poté vylijte včetně akumulační jímky všechnu vodu. Opláchněte stěny a můžete napouštět vodu pro nového zákazníka.

Doporučujeme ještě kombinovat s aplikací polymerové dezinfekce.

Při opakovatelnosti lze dávku snižovat, popřípadě pro úsporu času a přípravku v lázních čistit až po každém třetím uživateli, ale to až  v závislosti na dalších odběrech mikrobiologických vzorků.

Dávkování pro bazénové filtry:

0,5 l na 1m2 plochy filtru, pokud nejde proplachovat obchvatem s čerpadlem nejlépe nechat přes noc. Poté vypustit do kanalizace a propláchnout čistou vodou.

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Používejte čistící připravky bezpečně. 

 

Pro lázeňské provozy a wellness studia nabízíme slevy na GUAASTAR, kontaktujte nás!


Pro Lázně, hotely a nemocnice nabízíme také úspory na ohřevu a spotřebě vody až 50%  a trvalé hygienické zabezpečení proti bakterii Legionella s ochranou potrubí, v případě zájmu o bližší informace vyplňte prosím kontaktní formulář.

Cena

14049975
114049975
DUOZON 100L 25kg
9 975 Kč
Vysoce oxidační preparát
DUO25
DUOZON 100L 5 Kg
Tip
2 470 Kč
170
BALNEAN, GUAASTAR-nepěnivý 5l
Akce Tip
1 496,69 Kč –6 %
1 404,13 Kč
Koncentrovaný nepěnivý čistící prostředek s dezinfekční přísadou PHMG
GUAASTARN5
3 položek celkem
Zpět do obchodu