Kontakt


VÍŘIVKY- HYDROMASÁŽNÍ VANY A BAZÉNOVÉ FILTRY-BALNEAN

 

Kontaktujte nás a my Vám vypracujeme provozní řád ke kvalitní údržbě výřivky či hydromasážní vany s garancí plnění legislativních požadavků-nemusí to být jen samotným přípravkem!

Pravidelnou údržbu systému Vaší vířivky, hydromasážní vany, či bazénového filtru nikdy nepodceňujte. Dle doložených výzkumů právě tam, kde to není vidět, tedy v systému trysek a technologii se skrývá nejvíce nečistot, které jsou původci mikrobiálního znečištění, které může ohrozit nejen Vás, ale Vaše zákazníky, i děti.

BALNEAN, neboli GUAASTAR-nepěnivý, je revoluční koncentrovaný, intenzivně čistící nepěnivý prostředek s na polymerové bázi PHMG, který se nejlépe osvědčil v mikrobiologických testech mezi konkurenčními produkty při srovnání čistícího účinku. Po velice účinném odstranění biofilmů a jiných nánosů, znemožní přežívat bakteriím, což se osvědčuje i tam kde byly používány nejrůznější dezinfekce.

Velice se osvědčil v lázeňství na hydromasážní vany, svou čistící schpností nedovolí vhodné prostředí pro Pseudomonas (též pseudomonáda) je rod gramnegativních bakterií ze skupiny Gammaproteobacteria. V přírodě jsou velice hojné a díky své přizpůsobivosti osídlují velmi rozmanitá stanoviště. Některé druhy způsobují i onemocnění rostlin a živočichů včetně člověka; nejnebezpečnějším původcem lidských onemocnění mezi nimi je Pseudomonas aeruginosa. Co se týká vlastností, jsou pohyblivé a tyčinkovitého tvaru, obvykle aerobní a netvořící spory.

GUAASTAR-nepěnivý je určený zejména pro čištění vířivkových a perličkových van v provozech jak BALNEO a lázeňských, tak i pro čištění stěn a přepadových žlábků WELLNESS vířivek i bazénů a pro čištění pískových filtrů bazénu. Je vhodný také pro čištění podlah a stěn mokrých provozů lázní, bazénů a aquaparků jak ručním, tak i strojním čištěním.

Významná reference BALNEAN-GUAASTAR v mnoha lázeňských provozech.

můžete se zde přesvědčit o jeho účinnosti nahlédnutím do laboratorních protokolů, kde po použití plně zabezpečil čistotu van v Poděbradech s těmi nejlepšími možnými výsledky.


hydromasážní, perličkové vany a vířivky:

Narozdíl od konkurenčních produktů u hydromasážních van dávkujeme díky nadměrné čistící účinnosti koncentrát do vody po zákazníkovi, nebo na konci provozu, necháme cirkulovat a poté vodu vypustíme, nejen že ušetříme čas, ale i vodu při jinak nutném novém čistícím napouštění, tudíž se po opakovaném používání "sám zaplatí" dosažením úspor. S jinými přípravky nejen že nedosáhnete takového výsledku, ale takto postupovat nelze.

 Výhody:

-Bezkonkurenční účinnost díky kombinaci čistícího přípravku a guanidinu.

-Narozdíl od konkurenčních produktů u hydromasážních van dávkujeme do vody po zákazníkovi, nebo na konci provozu.

-Bez chlóru a jiných karcinogenních složek


-Po čistícím cyklu vodu vypustíme, ušetříme tak čas nového čistícího napouštění a vodu jinak nutnou na proplach. S jinými přípravky takto postupovat nelze.


Srovnávací výzkum v hydromasážních vanách a vířivkách jednoznačně ukázal účinnost tohoto přípravku.

Odzkoušeno v českých a zahraničních lázních s vynikajícími výsledky.

Dávkování pro hydromasážní vany a vířivky: 

0,05%- 0,005% roztok, neboli 50–500ml / m3 - tedy na běžnou vanu 220 litrů 10-80ml (doporučujeme začít na vyšší koncentraci a postupně snižovat dávky. Pro vířivky a perličky bez akumulační jímky 0,3-0,5l, s jímkou až 1l. Nezapomeňte započítat všechnu vodu, včetně případné akumulační jímky. Nechte cirkulovat u hydromasážní nebo vany alespoň 1 min., poté vylijte, u vířivky a perličkové vany 10 min, poté vylijte včetně akumulační jímky všechnu vodu. Opláchněte stěny a můžete napouštět vodu pro nového zákazníka.

Doporučujeme ještě kombinovat s aplikací polymerové dezinfekce.

Při opakovatelnosti lze dávku snižovat, popřípadě pro úsporu času a přípravku v lázních čistit až po každém třetím uživateli, ale to až  v závislosti na dalších odběrech mikrobiologických vzorků.

Dávkování pro bazénové filtry:

0,5 l na 1m2 plochy filtru, pokud nejde proplachovat obchvatem s čerpadlem nejlépe nechat přes noc. Poté vypustit do kanalizace a propláchnout čistou vodou.

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Používejte čistící připravky bezpečně. 

 

Pro lázeňské provozy a wellness studia nabízíme slevy na GUAASTAR, kontaktujte nás!


Pro Lázně, hotely a nemocnice nabízíme také úspory na ohřevu a spotřebě vody až 50%  a trvalé hygienické zabezpečení proti bakterii Legionella s ochranou potrubí, v případě zájmu o bližší informace vyplňte prosím kontaktní formulář.

 
179
997511799975

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem


Vysoce oxidační preparát

9 975 Kč

Neoxidační šetrnný polymerový biocid nejen proti bakterii legionela na bázi polymeru PHMB.

9 075 Kč

28 Kg roztok stabilizovaného chloridoxidu (oxid chloričitý)

6 972 Kč
 

Neoxidační šetrnný polymerový biocid nejen proti bakterii legionela na bázi polymeru PHMB.

2 399 Kč

Bezchlórová chemie GUAa pro vířivé vany

1 486,78 Kč
 

Koncentrovaný nepěnivý čistící prostředek s dezinfekční přísadou PHMG

Původně: 1 496,69 Kč
Ušetříte: 92,56 Kč (–6 %)

1 404,13 Kč

Kopletní set bezchlórové chemie GUAa pro vířivé vany.

1 395,87 Kč

Detekční proužky 100 Ks. Reaguje s guanidiny PHMB a PHMG

790 Kč
 

Kombinovaný tester pro stanovení PHMG a pH ve vodě.

594,21 Kč

Bezchlórová chemie GUAa pro vířivé vany

544,63 Kč

Bazénový tester pro stanovení PHMG ve vodě.

485,95 Kč
 

Bezchlórový oxidační přípravek

475,21 Kč

Vonná esence GUAa pro vířivé vany

368,60 Kč

Vonná esence GUAa pro vířivé vany

361,16 Kč
 

Vonná esence GUAa pro vířivé vany

361,16 Kč

Vonná esence GUAa pro vířivé vany

358,68 Kč

Vonná esence GUAa pro vířivé vany

355,37 Kč
 

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem