BALNEAN, GUAASTAR-nepěnivý 5l

Koncentrovaný nepěnivý čistící prostředek s dezinfekční přísadou PHMG
1 496,69 Kč –6 % 1 404,13 Kč 1 699 Kč včetně DPH
BALNEAN, GUAASTAR-nepěnivý 5l
Akce Tip
1 496,69 Kč –6 %

 

 GUAASTAR-nepěnivý, neboli BALNEAN DEZINFEX

Revoluční koncentrovaný, intenzivně čistící nepěnivý prostředek určený zejména pro čištění vířivkových a perličkových van v provozech jak BALNEO a lázeňských, tak i pro čištění stěn a přepadových žlábků WELLNESS vířivek i bazénů a pro čištění pískových filtrů bazénu. Je vhodný pro čištění podlah a stěn mokrých provozů lázní, bazénů a aquaparků jak ručním, tak i strojním čištěním.

Osvědčil se i na jakékoliv nesavé podlahy jak v mokrých provozech, tak těch běžných, kde právě také dosahuje ojedinělé a dlouhodobé účinnosti, čímž účinně a dlouhodobě brání přenosu bakterií z podlah.

Výhoda pro hydromasážní, perličkové vany a vířivky:

Narozdíl od konkurenčních produktů u hydromasážních van dávkujeme koncentrát do vody po zákazníkovi, nebo na konci provozu a poté vodu vypustíme, nejen že ušetříme čas, ale i vodu při jinak nutném novém čistícím napouštění, tudíž se sám zaplatí. S jinými přípravky nejen že nedosáhnete takového výsledku, ale takto postupovat nelze.

Odzkoušeno v mnoha českých a zahraničních lázních s vynikajícími výsledky

Výhoda pro podlahy:

Nízká cena pracovního roztoku, dokonce i použitý a velice znečištěný procovní roztok ve kbelíku nepáchne nízká cena pracovního roztoku, vysoká účinnost. 

Pro lázeňské provozy a wellness studia nabízíme slevy na GUAASTAR, kontaktujte nás!

Používejte přípravky vždy bezpečně a pozorně si přečtěte etiketu.

 

 

Zpět do obchodu