Bubble-RAIN-ÚSPORNÉ SPRCHY

 

 

Podílejte se zábavnou a velice příjemnou formou na ochraně klimatu, ušetříte 5.685,-Kč ročně

Ušetříte spoustu peněz, protože zbytečná spotřeba energie a vody je drahá.

Jedinečné produkty BUBBLE-RAIN® jsou patentované německé sprchové růžice s dešťovými bublinami. Luxusní a robusní dešťové sprchové růžice jsou pravděpodobně nejgeniálnější sprchou na světě. I o dvě třetiny méně vody a energie, ale i plná a lepší zábava sprchování a efektivnější mytí. Nízká spotřeba teplé vody za minutu, tedy méně emisí ze spalování plynu do ovzduší, stejně jako moderní auto vytváří méně spalin na ujeté kilometry. Jeden kubický metr teplé vody Vás stojí cca 300 Kč, studená voda okolo 80 Kč. Ušetřete dvě třetiny nákladů a vychutnejte si lepší požitek ze sprchování s ochranou nejen proti nebezpečným bakterim Legionella pneumophila. Nebezpečí infekce je u BUBBLE-RAIN® omezeno eliminací tvořícího se aerosolu právě díky naší patentované technologii BUBBLE-RAIN®

 

  • Šetří energii - ušetříte 2/3 teplé vody.
  • Šetří vodu - ušetříte 2/3 studené vody.
  • Chrání zdraví celé rodiny- omezení intoxikace bakteriemi Legionella.

1. Geniální příjemné sprchování v hedvábných bublinách

Déšť hedvábných kapek tryskající ze sprchy

Dokonalý déšť vytvořený z vodních bublin, které jsou naplněny vzduchem, měkce stéká po Vaší pokožce.
Tento nový a unikátní wellness zážitek je možný díky důmyslné, patentované technologií víru ve sprchové hlavici. Díky této technologii vzniká řada jednotlivých bublin, které mají konstrukci jako mýdlové bubliny. Jen s tím rozdílem, že se skládají pouze z vody a vzduchu.

Přestože je proud příjemně měkký, je dostatečně silný na to, aby opláchl šampón i z hustých a dlouhých vlasů.

Vyzkoušejte jedinečné sprchování!

2.Geniální první sprcha s prestižním německým oceněním Blauer Engel „schützt das Klima“ „chrání klima“Sprchová hlavice BUBBLE-RAIN spotřebuje pouze 6 l/min teplé vody. Oproti běžným sprchovým hlavicím se při ohřevu vody vyprodukuje za minutu o více než kilo méně CO2. Proto je sprchová hlavice BUBBLE-RAIN espresso také první hlavicí, které bylo propůjčeno ocenění Blauer Engel „schützt das Klima“ (chrání klima“)

Blaue Engel však hlavici BUBBLE-RAIN neoceňuje pouze na základě její úspory energie a vody. Hodnoceno bylo také, zda sprcha nevypouští nežádoucí látky do pitné vody a zda ve sprše nemohou množit bakterie.

Ocenění Blaue Engel Vám nedává jen pocit šetrnosti ke klimatu, ale i pocit zdravého sprchování a garance.

3.Geniální spotřeba vody pouze 6 l / min - ušetřete 4500 Kč nákladů na teplou vodu za rok!


 

 

Vzhledem k nízké spotřebě vody 6 l / min se sprchovou hlavou BUBBLE-RAIN se ušetří minimálně 4500 kč za rok!


Stručně:
Při 5 minutové sprše denně se sprchovou hlavicí BUBBLE-RAIN spotřebujete o 60 litrů teplé vody méně. Během roku to je 20.000 l. Při minimální ceně za  teplou vodu 225 Kč / m³ (studená prům. 75 Kč / m³) to znamená snížení nákladů na vodu ročně minimálně 4500 Kč.

4. Geniální sprchování revitalizovanou vodou!

Má čerstvá, vysoce kvalitní pramenitá voda skutečně zvláštní, povzbuzující energii, která vodě z vodovodního kohoutku chybí?
My, tým společnosti WOLF Umwelttechnologie, jsme o tom na základě vlastního 20 letého výzkumu vody přesvědčeni. Proto používáme ve sprchách BUBBLE-RAIN vířivou komoru, kde se vír pohybuje ve směru hodinových ručiček. Tato komora produkuje nejen vodní bubliny, ale revitalizuje také vodu z vodovodního kohoutku. Akreditovaná věda však tento fenomén dodnes nepotvrdila.

5. Geniálně nízký obsah aerosolů

Aerosoly jsou jemné suspenzované kapky, které hojně vznikají při sprchování. Mnoho těchto aerosolů ze sprchování jsou tak malé, že se mohou při vdechnutí dostat až hluboko do plic. Jestliže se ve vodě z vodovodního kohoutku nacházejí bakterie, jako bakterie Legionelly nebo Pseudomondus, mohou se dostat až do plic. Tam mohou způsobit vážné onemocnění zápalu plic.
Samotným bakteriím Legionelly, které se nacházejí téměř v každém vodovodním potrubí, se připisuje v Německu, několik tisíců obětí! Tedy i v Česku to musí být stovky. Nyní se můžete účinně chránit.

Sprcha BUBBLE-RAIN vyprodukuje díky měkkému proudu o 80% méně aerosolů, než běžná sprcha. Zjistil to Frauenhofer Institut pro toxikologii a experimentální medicínu (orig. Institut für Toxikologie und Experimentelle Medizin).

6.Geniální sprchové hlavice BUBBLE-RAIN jsou vyrobeny z antibakteriální mědi

 

Každá starší umělohmotná sprchová hlavice jsou plná bakterií. K tomuto závěru došel Prof. Norman Pace z Univerzity Colorado v Boulder, který se svým týmem vědců zkoumal sprchové hlavice v několika městech Spojených států. Jeho výsledek byl zveřejněn v červenci 2009 ve vědeckém časopise PNAS. Zjistil také, že v plastových sprchách bylo více bakterií než v kovových.

U sprchových hlavic BUBBLE-RAIN jsme šli ještě o krok dále. Abychom ještě více zdokonalili její antibakteriální vlastnosti, vyrobili jsme hlavice BUBBLE-RAIN z mědi. Měď je totiž antibakteriální materiál.

7.Geniální ochrana proti vodnímu kameni


Vodní kámen se na tryskách sprchové hlavice BUBBLE-RAIN neusazuje. Je to způsobeno vestavěnou vířivou technologií, která rozvíří vodu a nasává kyslík. Tím se zabrání usazování vodního kamene, což představuje další fyzikální fenomén, v němž je sprcha BUBBLE-RAIN jedinečná.

Existují věci, které se nemusí vysvětlovat – stačí, když fungují ...

8.Geniální design

Mnozí považují design sprchové hlavy BUBBLE-RAIN za odvážný – to taky je. Ale sprchy BUBBLE-RAIN přece nejsou obyčejné sprchové hlavice. A ani nechtějí být. Odlišují se – v technologii, filozofii, výběru materiálu – a také v designu.

Koupelna může být různá – jen ne nudná!

 

Podívejte se na srovnání Bubble-RAIN® s běžnými omezovači.

Zákazníci kteří zakoupili Tyto sprchové hadice nakupují i úsporné perlátory založené na podobném principu, klikni zde!

Cena

4122148
14122148
Bubble-RAIN espresso XL
2 147,90 Kč
Bubble-RAIN úsponá dešťová sprchová růžice XL
BREXL
Bubble-RAIN sportivo XL
3 499 Kč –38 %
2 147,90 Kč
Bubble-RAIN - Nástěnná sprcha XL
1316981229
Bubble-RAIN espresso uno
Akce Tip
3 490 Kč –43 %
1 982,60 Kč
Bubble-RAIN úsporná sprcha ušetří až 2/3 spotřeby a ohřevu vody. Komfort sprchování. Geniální robusní a elegantní sprcha budoucnosti.
BREU
Bubble-RAIN sportivo
3 190 Kč –37 %
1 982,60 Kč
Nástěnná sprcha Bubble-RAIN - provedení na stěnu zachovává všechny dokonalé vlastnosti této sprchy. Wellnes zážitek ze sprchování.
BRS
Bubble-RAIN sprchová hlava XL
1 569,40 Kč
Bubble-RAIN sprchová hlava XL
BRSHXL
Bubble-RAIN sprchová hlava
Akce Tip
1 404,10 Kč
Bubble-RAIN - náhradní sprchová hlava z antibakteriální mědi. Snížíte spotřebu vody o 1/3. Komfortní zážitek ze sprchování.
BRSH
8 položek celkem
Zpět do obchodu