ÚSPORY VODY, Strana 2

Obchodní zastoupení německé firmy WOLF AQUA MANUFAKTUR

Pokud se snažíme optimalizovat provoz celého systému, nejdůležitější je jeho vyvážení a stabilizace teploty, v případě zájmu zajistíme tak, aby v každém distribučním místě bylo dosahováno požadované teploty do 1 min. K optimalizaci patří i mikrobiologický stav plnící platnou legislativu.

Dále pak je možné i individuálně použít šetřiče vody, dochází pak k další a značné úspoře pitné vody, k úspoře energie potřebné k ohřevu teplé vody a ke snížení odpadních vod. Víte to že teplá voda je 3x dražší než studená?

Specializujeme se na teplou vodu, její kvalitu a uživatelský komfort při použití zařizovacích předmětů. Nabízíme pouze vysoce kvalitní produkty.

Veškeré spořiče které nabízíme jsou dlouhodobě odzkoušeny, úspory jsou doloženy monitoringem i spokojeností našich zákazníků? 

Jednoduchá a čistá montáž, nízké pořizovací náklady na regulační a provzdušňovací techniku Vám zajistí garantovanou úsporu vody a energie cca 40 - 50%, u úsporných sprchovích hlavic Bubble-RAIN dokonce 66%, tedy vysoce rychlá návratnost a dobrá investice..

POZOR! Šetřiče vody nejsou určeny pro beztlaké rozvody, např. ohřívače vody se samospádem.V této kategorii se dozvíte jak co nejefektivněji šetřit vodu.

Nabízíme i další vychytávky od společnosti WOLF AQUA MANUFAKTUR jako jsou například Elixátory. 

Pro Lázně, hotely a nemocnice na vyžádání nabízíme také úspory na ohřevu a spotřebě vody až 50% a trvalé hygienické zabezpečení proti bakterii Legionella, v případě zájmu o bližší informace vyplňte prosím kontaktní formulář zde.

 

WOLF AQUA MANUFAKTUR - úsporný komfort

Inspirováno přírodou - geniální a dokonale funkční

Při vývoji našich produktů využíváme tajemství přírody.  Obohatíme Vás o zcela nový svět pohody. Produkty májí za úkol Vaše zdraví ochraňovat přirozenou cestou a přispívají k ochraně životního prostředí a klimatu, za což budete odměněni nižšími platbami za energie a vodu. Představujeme vám sprchu, jako koupelnové vybavení té nejvyšší kvality, stejně unikátní jako sama příroda.

Úsporné prvky se stávají v EU standardem a ceny energií stále rostou, energetické společnosti potřebují inkasovat stejné částky. Není vyloučené i razantní zvyšování cen plynu díky politické situaci ve světě. Bez započítání zdražování bude během 5ti let Vaše úspora dosahovat minimálně 22500,- Kč. Buďte chytří a investujte nyní jednorázově peníze do skutečné německé kvality. Návratnost již 6 měsíců.
 
Minimálně 4500,-Kč každý rok ušetříte s technologií BUBBLE-RAIN. Nevěříte? Dokážeme Vám to! 
 
Návod:
Změřte si průtok Vaší sprchové hlavice:  Budete potřebovat: 10 litrový kbelík (běžná velikost). Stopněte si, za jak dlouho napustíte 10 litrový kbelík. Se sprchou BUBBLE-RAIN nám to trvá déle, kbelík napustíme až za 1:40 - průtok je tedy 6 litrů za minutu! O kolik rychleji jej napustíte Vy? Jsou to 2/3 teplé vody navíc?
 
Změřte podobně i průtok i v umývadle: Vemte běžný půllitr a stopněte za jak dlouho jej napustíte plný vodou. Srovnejte s perlátorem Wolf, který napustí tuto sklenici za 13,3 vteřiny, což je průtok 4,5 litrů/min. Kolikrát rychleji ji napustíte Vy?
 
Bubble-RAIN je technologie šetrnná k životnímu prostředí. Dosažený nižší průtok neomezí Váš komfort - ba naopak, budete zažívat wellness zážitek s hedvábnými dešťovými bublinami každý den a to se silným proudem kapek i pro umytí těch nejdelších vlasů. BUBBLE-RAIN je technologie plná zážitků. Zážitkem jsou i Vaše dosažené úspory! 
 
Jednoduše geniální - televizní vysílání MDR (v Čechách Recepář, Pták Loskuták) z 11.8.2009 věnované sprchové hlavici BUBBLE-RAIN.
Video není zkráceno.  Český překlad.

Technologie BUBBLE-RAIN

Proč padají ze sprchové hlavice BUBBLE-RAIN vodní bubliny? Jak se dostane vzduch do kapek vody?
Jak se dostane vzduch do kapek vody při použití technologie BUBBLE-RAIN? Možná jste si tyto otázky již položily. Toto video Vám vše vysvětlí.

 

 
147
577711475777

Stránka 2 z 2 - 28 položek celkem

RA6 24 V WATERSAVERS
Kód: RA6 24 V

antivápenný úsporný perlátor výkyvný

438 Kč
Zátěžová sprchová hadice WATERSAVERS
Kód: ZSH

Díky vysoce kvalitním materiálům je téměř nezničitelná.

416 Kč
 
Sprchová hadice Argento
Kód: 1316992316

Vysoce kvalitní sprchová hadice s hladkým povrchem

371,07 Kč
WC STOP WATERSAVERS
Kód: WCSTOP

WC STOP - průtokový regulátor

244 Kč
Úsporný perlátor RA6 22/24 U spořič vody WATERSAVERS
Kód: RA6 22/24 U

RA6 22/24 U - antivápenný úsporný perlátor s provzdušněním

236 Kč
 
RA6 22 Úsporný perlátor WATERSAVERS
Kód: RA622

Antivápenný úsporný perlátor s provzdušněním

224 Kč
RA6 24 Úsporný perlátor WATERSAVERS
Kód: RA624

antivápenný úsporný perlátor

224 Kč
Úsporný perlátor WOLF M22x1
Kód: 124

Úsporný perlátor Wolf Eco Aerator (s vnitřním závitem)

Původně: 177,69 Kč
Ušetříte: 29,76 Kč (–17 %)

147,93 Kč
 
Úsporný perlátor WOLF M24x1
Kód: WEM24X1

Úsporný perlátor Wolf Eco Aerator (s vnějším závitem)

Původně: 177,69 Kč
Ušetříte: 29,76 Kč (–17 %)

147,93 Kč

Stránka 2 z 2 - 28 položek celkem