Revitalizovaná voda

Revitalizace vody – není voda jako voda!

 

 

Revitalizace vody

Revitalizovaná voda

Už jste někdy pili čerstvou pramenitou vodu z dobrého horského pramene nebo průzračnou, přirozeně čistou vodu z horského potoka? Pak jste nejspíš poznali, že Vám tato voda dává zvláštní energii a vitalitu! Existuje velké množství více či méně vědeckých testů, jak vysvětlit, proč tomu tak je. Řada vědců zkoumající vodou, především Viktor Schauberger, zjistila, že příčinou je přirozené víření vody v pramenech nebo potocích.

 

Vodní vír

Princip víru

Vír je nejzákladnější formou pohybu vody. Všude tam, kde voda může téct bez lidského zásahu, vzniká nespočet vírů. Voda potřebuje tento vír, protože vír je dýchacím orgánem vody! Intenzivním pohybem a podtlakem, který vzniká ve víru, se mohou uvolnit vázané plyny (jako např. kalové plyny a oxid uhličitý) – voda vydechne. Nyní je připravena absorbovat kyslík ze vzduchu - voda dýchá! Můžeme tedy skutečně vír nazývat plícemi vody. Člověk bohužel zbavil vodu možnosti dýchat. "Moderní" voda se tlakem plní do lahví nebo do rovných trubek – je to přesný opak volného toku, který vytváří víry.

 

Rozdíl

Rozdíl

Voda, která mohla volně vířit, chutná jemněji a lépe. Odplyněná voda je schopna přijímat více látek a lépe čistí, rozpouští a zeštíhluje. Profesor Ric Pashley z australské Národní Univerzity v Canberra v roce 2003 potvrdil, že odplyněná voda je schopna na sebe vázat dokonce olej – normální, zaplyněná voda to nedokáže. Čerstvě rozvířená voda lépe přijímá také nejjemnější složky (např. křemen nebo ušlechtilé kameny).

 

20 let výzkumu vody

Více než 20 let výzkumu vírů a vody

Již před více než 20 lety vyvinul Hartmut Wolf, pozdější zakladatel firmy WOLF Umwelttechnologie GmbH, vodní víření pro revitalizaci vody. První generace těchto vodních vírů již byly vybaveny přesnou, pravotočivou vířivou komorou, která podle gravitačních zákonů vytvářela rychle se otáčející vír. Tato první generace už obsahovala také typický skleněný trychtýř, který sloužil k odplynění. Současná generace je vybavena dvěma vířivými komorami (vakuová vířivá komora a komora rozstřikující vír) a exkluzivně ji vyrábíme pro partnerskou firmu. Tato technologie vodního víru, která obsahuje také ještě skleněný trychtýř pro efektivní odplynění, je přední referencí v oblasti revitalizace/oživení vody.

 

Elixator malý

Elixator

Vír se nemusí použít pouze k oživení vody, ale také k něčemu zdánlivě nemožnému: spojení vody a oleje ve vysoce kvalitní emulzi. Vyvinuli jsme proto řadu Elixator. Elixator Qi pro vodovodní kohoutek vyrobí z revitalizované vody a vzácných rostlinných olejů vynikající elixíry. Elixator douche pro sprchy vytvoří z revitalizované vody a přirozeně čistých pěstících olejů svěží péči, která na Vás prší ze sprchové hlavice. Vyzkoušejte tyto zcela nové sféry příjemných pocitů – vytvořených silou přírody.

 

Bubble Rain

Revitalizovaná voda také ze sprchy

Jelikož také pokožka vstřebává vodu, kladli jsme při vývoji sprchových hlavic BUBBLE-RAIN velký důraz na revitalizaci vody. Proto je také ve voda ve sprchové hlavici BUBBLE-RAIN oživena pravotočivým vírem ve vířivé komoře. Užijte si osvěžující sprchový déšť BUBBLE-RAIN.

 

Zpět do obchodu