DEZINFEKCE POTRUBÍ

Pod DESINFEKCE POTRUBÍ spadá jak trvalé zabezpečení nejen proti bakterii legionela, ale i jednorázový zásah čištění a proplachu.

Pro Lázně, hotely a nemocnice nabízíme také úspory na ohřevu a spotřebě vody až 50% a trvalé hygienické zabezpečení proti bakterii Legionella, v případě zájmu o bližší informace vyplňte prosím kontaktní formulář.

U nových objektů před spuštěním do provozu se právě v těchto chvílích v systému vodovodu nalézá nejvíce bakterií Legionella a nečistot. Ať už je objekt jakéhokoliv typu a velikosti, nezanedbávejte tuto důležitou součást uvedení do provozu. Dodržujte platnou vyhlášku 252/2004 Sb. Případná rizika a zodpovědnost za infekční onemocnění z vodovodu nese dodavatel stavby a poté provozovatel, vyžádejte si proto aby Váš dodavatel Vám předal potvrzení o nezávadnosti Vašeho vodovodního systému.

Více o teplé vodě, úsporách na ohřevu a garantované mikrobiologické kvalitě zde

Dezinfikujeme jak teplou, tak studenou vodu, samozřejmostí je protokol o dezinfekci a maximální odbornost našich pracovníků

 Zde video z dezinfekce nového obecního vodovodního potrubí

Dále pak nabízíme výhodné dávkovací zařízení jako trvalé řešení. Šetřete trvale a prodlužte životnost materiálů vodovodu.

Kontaktujte nás:

DEZINFEX s.r.o.

mob:722 938 722

Zpět do obchodu