Kontakt


Vonná esence směs k uvolnění dýchání 200ml

 
 
Vonná esence GUAa pro vířivé vany
Cena 434 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 358,68 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie VÍŘIVKY- HYDROMASÁŽNÍ VANY A BAZÉNOVÉ FILTRY-BALNEAN
 

Vonná esence GUAa pro vířivé vany

 

Vonná esence směs k uvolnění dýchání byla vyvinuta s ohledem na používání bezchlórové dezinfekce GUAa ve vířivých vanách. Nemá vliv na kvalitu vody, neobsahuje alkohol a ani jiné složky, které mohou mít vliv na komfort uživatelů vířivých van. Složení bylo speciálně vyvinuto s předními odborníky a je unikátní na trhu s vonnými esencemi.

 

Popis: U této vonné esence je v největší míře zastoupena jedlová, kosodřevinová a tymiánová silice. Tyto rostlinné silice jsou vhodné při chřipce, kašli a nachlazení ke zprůchodnění horních cest dýchacích. Směs působí stimulačně a má antiseptický účinek.

 

Vlastnosti: Používá se při svalové únavě, na těžké nohy, k uvolnění dýchání, chřipce a nachlazení, prokrvuje a čistí pokožku, snadná a praktická aplikace.

 

Návod k použití: Vonná esence je vhodná pro každý typ vířivé, masážní vany. Aplikace se provádí přímo do vody. Důkladné promíchání zajistíme zapnutím masažních trysek případně cirkulačního čerpadla. Po promíchání se rozvine aromat a můžeme vířivou vanu používat.

Doporučená dávka je 15ml/1 m3.

Upozornění: Vonné esence vzhledem k používaným koncentracím ve vodě nemají žádné léčivé účinky. Jedná se především o aromaterapii.