Kontakt


PUROCIL 11 - 5 kg

 
 
Neoxidační šetrnný polymerový biocid nejen proti bakterii legionela na bázi polymeru PHMB.
Cena 2 902,79 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 2 399 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie PITNÁ VODA
 

Profesionální dezinfekce potrubí pitné vody, která nemá vliv na trvanlivost většiny materiálů potrubí. Není korozivní.

Velice vhodné pro použití v pitné a teplé vodě, odstraňováním biofilmu a dezinfekční schopností nedovolí přemnožení bakteriím Legionella pneumophila

V teplé vodě se ukázal v mnoha provozech jako nejvýhodnější biocid. Vhodný také pro pitnou vodu, bazény, chladící vodu a mnoho dalšího použití.

 

Velice se osvědčil v lázeňství, kde úspěšně zabezpečuje hydromasážní vany, včetně renomovaných českých lázní. Svou čistící schopností nedovolí vhodné prostředí pro Pseudomonas (též pseudomonáda)- nejnebezpečnější pro člověka je Pseudomonas aeruginosaale i další nebezpečné bakterie. V lázeňském provozu doporučujeme použití v kombinaci s čistícím přípravkem GUAASTAR-nepěnivý - V případě zájmu zašleme návod (SOP), osvědčeno dokonce i v pivních lázních.

 

Nespočetně referencí Vás může přesvědčit o provozních výhodách tohoto produktu. Bezkonkurenčně nízké preventivní dávkování - výhodné provozní náklady!

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Používejte biocidní připravky bezpečně. 

I přes nízké provozní náklady a vysokou účinnost nejen proti bakterii Legionella pneumophila byla výroba biocidu PUROCIL 11 naší firmou DEZINFEX pozastavena pro soulad s nynějšími legislativními požadavky EU. V současné době není možné tento biocid prodávat jako dezinfekci pitné vody, pod kterou spadá i voda teplá, vyráběná z vody pitné. V současné době nahrazujeme pro veškeré aplikace přípravkem DUOZON 100L, který se také osvědčil a máme s ním dlouholeté zkušenosti, obdobný preparát je možné zakoupit pouze jako látku PHMB 20% roztok, pro její nákup nás kontaktujte