Kontakt


DEZISAN Profi 5 l

 
 
Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek.
Cena 2 445 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 2 020,66 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie NEMOCNICE-LÉKAŘI-VETERINY A PROSTORY S VĚTŠÍM POHYBEM LIDÍ
 

Vysoce koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek jehož základní surovina je PHMG je určený pro dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a vybavení ve zdravotnických zařízeních (i v přítomnosti pacientů), v potravinářství a veřejném stravování, v prostředcích hromadné dopravy, veřejných prostor a jejich zařízení. Je vhodný také k veterinární dezinfekci, předchází vzniku a šíření epidemií. Ošetřené povrchy nemění barvu, vlastnosti, ani nejsou jinak narušeny.

Je charakteristický dlouhotrvajícím antibakteriálním (G+ a G- bakterie), antivirovým (včetně Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus) a protiplísňovým MM. Terrae, M. avium) účinkem. Přípravek je určen pro profesionální použití.

Ošetřené povrchy jsou bezpečné pro člověka, zvířata i rostliny. Nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné těkavé ani leptavé látky. Je nehořlavý.

 

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek je určený pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů.

Není na umývání, pouze na dezinfekci a odstranění pachů, nemíchejte s mýdlovými preparáty, eliminují účinek dezinfekční složky PHMG

Dávkování: preventivní dezinfekce: 20 ml na 1 litr vody, dezinfekce ložiska infekce: 50 ml na 1 litr vody. Vhodný ke strojové i ruční dezinfekci.

K čištění použijte přípravky GUAASTAR

 

Před pouřitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Používejte biocidní připravky bezpečně.