Kontakt


DEZISAN Fitness 5 l

 
 
Dezinfekce solárií, saun a fitness zařízení.
Cena 1 537,99 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 1 271,07 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie FITNESS-WELLNESS-SOLÁRIUM
 

Dezinfekce solárií, saun a fitness zařízení.

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek jehož základní surovina je PHMG je určený pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů. Je určen pro dezinfekci povrchů a zařízení v soláriích, masážních salónech, fitness centrech a jiných relaxačních a sportovních zařízeních.

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek je určený pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů.

Není na umývání, pouze na dezinfekci a odstranění pachů, nemíchejte s mýdlovými preparáty, eliminují účinek dezinfekční složky PHMG.

Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním (eliminuje široké spektrum mikroorganismů včetně TBC), antivirovým a protiplísňovým účinkem. Je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny. Nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Vhodný pro použítí na dezinfekci dřevěného obložení v saunách, průběžnou dezinfekci solárií, dezinfekci masážních lůžek a ostatního příslušenství. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je netoxický a nehořlavý.

Dávkování: 30 ml koncentrátu na 1 litr vody pro dezinfekci povrchů bez čištění

K čištění použijte přípravky GUAASTAR

 

 Před pouřitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Používejte biocidní připravky bezpečně.