Kontakt


KOMLEXNÍ BALÍČEK ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

 
 
Bezpečné a dlouhodobé zajištění zdravého prostředí s účinnými koncentráty, komplexní péče o zdravé prostředí. Registrujte se a dosáhnete na slevu 10%
Cena 2 599 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 2 147,93 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie DĚTI A DOMÁCNOST
 

 Tento balíček jsme oproti minulé sezóně upravili a zlevnili. Jsme jediný e-shop, který nabízí komplexní řešení, tedy úklid včetně odstranění nečistot a mikrobiologického zabezpečení. Jsme první e-shop, který nabídl sadu přípravků v oblasti dezinfekce pro školy.

Tento Velký balíček obsahuje přípravky z kterých vytvoříte i přes 2000 litrů pracovního roztoku a toto je bezkonkurenční, přepočítejte si u konkurence!

  1. GUAASTAR-nepěnivý 5 litrů  - koncentrát 
  2. GUAASTAR-sanitární 5 litrů -koncentrát
  3. DEZISAN Spray 0,5 litru
  4. DEZISAN 1 litr  - koncentrát

Tento balíček v němž všechny přípravky obsahují PHMG, tedy podstatu veškerých přípravků GUAA či DEZISAN. Dlouhodobě Vám zabezpečí mikrobiologickou čistotu školy, či školky, maximálně tak ochrání nejen děti před přenosem nejrůznějších nemocí. Výhoda v působení polymerového PHMG obsaženém ve všech těchto přípravcích je, že nevzniká specifická rezistence, tudiž není třeba střídání dezinfekcí jako u všech běžných přípravků. Všechny tyto přípravky také odstraňují pachy. Neobsahují chlór ani jiné nebezpečné látky.

Balíček obsahuje i jednoduchý návod.

Celosvětově se ustupuje od karcinogenních chlórových preparátů, jelikož mohou u dětí vyvolávat alergické reakce, nebo pozdější astmatické problémy.

Výzkumy prokázaly, že jakákoliv samotná dezinfekce není zcela účinná, pokud zůstanou zbytky nečistot.

Doporučujeme následující systém aplikace  

GUAASTAR-nepěnivý  zabez­pečí maximální čistotu a dezinfekci Vašich podlah. Po pravidelné aplikaci GUAASTARU-nepěnivého již není třeba podlahu dezinfikovat. Můžete také použít pro veškeré nesavé povrchy. Skvěle odmaštuje a odstraňuje jakékoliv nečistoty-narozdíl od DEZISANU (pouze dezinfekční).

Nekombinujte GUAASTAR ani DEZISAN s běžnými přípravky-ztrácí pak účinnost


Po řádném vyčištění aplikujte  jed­noduchým rozprašováním DE­ZISAN Spray na tato více zatížená místa (na povrchy, kde se lidé často dotýkají, např. kliky a nechte zaschnout.

DEZISAN Spray můžete použít také k odstranění pachů.


Na sanitární zařízení, veškerou keramiku, umývadla, záchodové mísy, kachličky, vodovodní baterie a sprchový kout použijte přípravek GUAASTAR-sanitární. Skvěle rozpouští vápenné a jiné usazeniny. Aplikujte jej přímým postřikem na znečištěná místa, nebo se naředí dle potřeby, deziinfekční účinnost má i při stejném naředění jako GUAASTAR pěnivý a nepěnivý . Má velice příjemnou vůni.

Na všech ošetřených površích těmito přípravky se vytvoří polymerová vrstva, která má dlouhodobé dezinfekční účinky.

Dopřejme si zdravé prostředí.

Z 1 litru GUAASTAR nepěnivého i pěnivého připravíte až 200 litrů pracovního roztoku.

Z 1litru DEZISANu koncentrátu vytvoříte až 12 rozprašovačů DEZISAN SPRAY

GUAASTAR sanitární aplikuje buťo přímým postřikem na největší nečistoty, nebo nařeďte dle uvážené, dezinfekční účinnost si zachovává i při ředění jako ostatní GUAASTAR

Tyto bezpečné dezinfekční přípravky narozdíl od ostatních mají dlouhou dobu trvanlivosti, minimálně dva roky a nejsou choulostivé na nízké, nebo vysoké teploty při skladování.

Návod na použití

 

Dále můžeme na dohodnutou dobu instalovat mobilní, nebo pevné záznamové měřící zařízení se zaznamenáváním hodnot CO2, tedy vydýchaného vzduchu. Doporučíme opatření z naměřených hodnot. Během vyučovací hodiny dochází k nadměrné koncentraci CO2, zvláště pak po zateplení budovy-doporučujeme pro kvalitnější výuku

E-DEZINFEKCE.CZ znamená komplexní zdravé prostředí