Kontakt


DEZISAN 1l

 
 
Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek
Cena 264 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 218,18 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie DĚTI A DOMÁCNOST
 

 Tento koncentrát DEZISAN je vhodný pro ředění do ručních rozprašovačů (např. na povrchy, kliky, madla, do bot. atd viz.DEZISAN Spray)

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek jehož základní surovina PHMG  je určený pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů v domácnostech, rekreačních, lázeňských, kosmetických a jiných veřejných zařízeních – školy, školky, hotely a ubytovny, restaurace jídelny, úklidové firmy a další instituce. Není na umývání, pouze na dezinfekci a odstranění pachů, nemíchejte s mýdlovými preparáty, eliminují účinek dezinfekční složky PHMG.

Je charakteristický siným a dlouhotrvajícím antibakteriovým (eliminuje široké spektrum mikroorganismů včetně TBC), antivirovým a protiplísňovým účinkem. Pšetřené povrchy jsou bezpečné pro člověka, zvířata a rostliny. Nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je netoxický a nehořlavý.

 

Je vhodný  pro rodiny s dětmi, je šetrný k ošetřovaným materiálům a nezanechává nepříjemný zápach.

Použitídezinfekce a eliminace zápachu v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších, botách a jiných zdrojů pachů. Dezinfekce kuchyňské linky včetně vybavení, odstranění plísní a běžná dezinfekce v koupelnách a na toaletách. Dezinfekce prádla přidáním přímo do pračky, dezinfekce větších ploch (stěny, podlahy).

Dávkování pro úklid: 30 ml koncentrátu na 1 litr vody, neřeďte s mýdlovými preparáty, slouží pouze k dezinfekci a odstranění pachů, není na mytí

Ředění do rozprašovače 0,5l: 80ml a doplnit vodou a získáte nový DEZISAN Spray, tímto ředěním získáte originální náplň do DEZISAN Spray

K mytí a čištění použijte přípravky GUAASTAR

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Používejte biocidní připravky bezpečně.