Kontakt


DĚTI A DOMÁCNOST


Myslete na zdraví rodiny ! Přípravky DEZISAN a GUAASTAR jsou revoluční přípravky


Celosvětově se ustupuje od karcinogenních chlórových preparátů, jelikož mohou u dětí vyvolávat alergické reakce, nebo pozdější astmatické problémy.

Výzkumy prokázaly, že jakákoliv samotná dezinfekce není zcela účinná, pokud zůstanou zbytky nečistot.

Následující systém aplikace doporučujeme pro nejlepší výsledek komplexní čistoty:

GUAASTAR jsou přípravky, v kterých jsou účinné ekologické čistící složky a revoluční spojení s GUAA , která i odstraňuje pachy, tedy trojí účinek a maximální ochrana zdraví

Revoluční koncentrovaný  GUAASTAR-nepěnivý (pracovní roztok)- ideální na péči nejen o Vaši vanu

Čistá vana, zdravá domácnost děti.

Chcete zdravě koupat nejen miminko? Nepodceňujte bakterie množící se na nečistých površích nejen v koupelně.

Koupání dětí a zabezpečení čistoty Vaší vany

Nejen pro koupání dětí chcete mít čistou vanu. Před napuštěním vody, očistěte stěny pracovním roztokem přípravku GUAASTAR-nepěnivý, poté opláchněte a máte 100% jistotu, že Vaše miminko bude koupáno v čisté vaně. Nebo druhý a pohodlnější způsob aplikace: do použité vody nalejte 30 ml GUAASTAR-nepěnivého, opláchněte touto "špinavou" vodou také suché stěny, ponořte sprchovou růřici a nechte alespoň 15 minut působit, vylejte vodu a znovu opláchněte stěny, Vana bude připravena pro další použití. GUAASTAR se dá dávkovat do špinavé vody.

Také zabez­pečí maximální čistotu všech nesavých podlah a nesavých materiálů. Po pravidelné aplikaci GUAASTAR-nepěnivého, nebo pěnivého již není třeba dlouho dezinfikovat. Vhodné také pro zdravou koupel v těhotenství, ale i ostatních uživatelů. Přípravek je bez chlóru a tudíž nevznikají alergie, astmatické a jiné pozdější problémy nejen u dětí.

 

GUAASTAR-sanitární-Na případné větší nečistoty a usazeniny nejen ve vaně, ale i na veškerém ostatním sanitárním zařízení a podlahách použijteGUAASTAR-sanitární, který Vás zcela jistě příjemně překvapí svou vůní. 

GUAASTAR-pěnivý (pracovní roztok) použijte na vyčištění rizikových povrchů: kliky, madla, nesavé hračky a všechny vodou omyvatelné povrchy, kterých se častěji dotýkají lidé. Hračky poté opláchněte čistou vodou. GUAASTAR pak zanechá na ošetřených površích polymerovou vrstvu.

Přípravky GUAASTAR DEZINFEX se svou účinností a bezpečností řadí mezi celosvětovou špičku na trhu s čistícími přípravky . Takto unikátní produkty nikde jinde nenajdete.

DEZISAN Spray můžete použít také k odstranění pachů, nebo ho můžete aplikovat také na stěny, kde dezinfikuje a poradí si s plísní v koupelně, okolo oken, ve sklepě atd. Aplikujte pouze na čisté povrchy, nebo použijte předem GUAASTAR

Z koncentrovaných čistících  prostředků GUAASTAR vyrobíte až 200 litrů účinného pracovního roztoku.

Z koncentrovaného  DEZISANU vytvoříte až 12 náplní do DEZISAN Spray.

 

U naředěných roztoků narozdíl od konkurenčních výrobků neklesá rychle jejich trvanlivost.

Na sanitární zařízení, veškerou keramiku, umývadla, záchodové mísy, kachličky, vodovodní baterie a sprchový kout použijte přípravek GUAASTAR-sanitární. Skvěle rozpouští vápenné a jiné usazeniny. Aplikujte jej přímým postřikem na znečištěná místa, nebo nařeďte dle uvážení, dezinfekční schopnost má stejnou jako GUAASTAR pěnivý i nepěnivý, čistící účinek nikoliv, ten po naředění klesá, přesto s ním můžeme také velice účinně čistit i podlahy. Zcela jistě Vás překvapí jeho velice příjemná vůně a proto ho doporučujeme všem, kteří si potrpí na kvalitní vůni čistoty.

Na všech ošetřených površích se vytvoří polymerová vrstva, která má dlouhodobé dezinfekční účinky.

I nepravidelným používáním GUAASTARU  zabezpečíte své rodině účinnou dlouhodobou ochranu.

Z čistících  prostředků GUAASTAR vyrobíte až 200 litrů pracovního roztoku. I použitý roztok ve kbelíku nepáchne a má stále účinky.

 

Dezinfekce - z jednoho litru DEZISANu naředěním získáte až 12 rozprašovačů DEZISAN Spray, címž se tyto produkty řadí se svou účinností mezi levné, ale nic podobně účinného na trhu nenajdete. 

DEZISAN je určen pro dezinfekci vnitřních i venkovních povrchů. Jsou ideální pro dezinfekci dětských hraček, podlah, sanitární keramiky, kuchyňských linek,  dřevěných prkýnek, obkladů a mnoha dalších povrchů. Likvidují plísně, odstraňují pachy a dlouhodobě ochrání ošetřené povrchy.

Všude, kde je potřeba udržet dokonalou čistotu a nevystavovat  nejen členy domácnosti karcinogenům a vzniku nejrůznějších alergií, exémům a astmatům používáním nebezpečných chlórových preparátů.

Nenarušují žádné materiály, nejsou oxidační. Naopak, vytvořená neviditelná polymerová vrstva ochrání všechny materiály. 

DEZISAN můžete použít od prkénka na krájení zeleniny, přes myčku, pračku, podlahy, odstranění pachu z bot, popelnice atd.

To vše díky revoluční dezinfekční složce PHMG


 
149
697211496972

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem


28 Kg roztok stabilizovaného chloridoxidu (oxid chloričitý)

6 972 Kč

Bezpečné a dlouhodobé zajištění zdravého prostředí s účinnými koncentráty, komplexní péče o zdravé prostředí. Registrujte se a dosáhnete na slevu 10%

2 147,93 Kč

Dezinfekce Pískovišť

2 020,66 Kč
 

Detekční proužky 100 Ks. Reaguje s guanidiny PHMB a PHMG

790 Kč

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek

642,15 Kč

Koncentrovaný čistící prostředek s přísadou dezinfecke

Původně: 306,61 Kč
Ušetříte: 9,92 Kč (–3 %)

296,69 Kč
 

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek

218,18 Kč

Čistící a dezinfekční prostředek určený pro úklid a dezinfekci sanitárních prvků.

 

177 Kč

Rychlá dezinfekce, odstranění pachů a likvidace plísní.

123,14 Kč
 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem