Kontakt


GUAASTAR nepěnivý 1l

 
 
Koncentrovaný čistící prostředek s přísadou dezinfecke
Běžná cena 306,61 Kč
Ušetříte 9,92 Kč (–3 %)
Cena 358,99 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 296,69 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie ČIŠTĚNÍ S DEZINFEKČNÍ PŘÍSADOU
 

 

 GUAASTAR-nepěnivý, známý také pod názvem BALNEAN DEZINFEX

Revoluční koncentrovaný, intenzivně čistící nepěnivý prostředek určený zejména pro čištění vířivkových a perličkových van v provozech jak BALNEO a lázeňských, tak i pro čištění stěn a přepadových žlábků WELLNESS vířivek i bazénů a pro čištění pískových filtrů bazénu. Je vhodný pro čištění podlah a stěn mokrých provozů lázní, bazénů a aquaparků jak ručním, tak i strojním čištěním.

Osvědčil se i na jakékoliv nesavé podlahy jak v mokrých provozech, tak těch běžných, kde právě také dosahuje ojedinělé a dlouhodobé účinnosti, čímž účinně a dlouhodobě brání přenosu bakterií z podlah.

Výhoda pro hydromasážní, perličkové vany a vířivky:

Narozdíl od konkurenčních produktů u hydromasážních van dávkujeme koncentrát do vody po zákazníkovi, nebo na konci provozu a poté vodu vypustíme, nejen že ušetříme čas, ale i vodu při jinak nutném novém čistícím napouštění, tudíž se sám zaplatí. S jinými přípravky nejen že nedosáhnete takového výsledku, ale takto postupovat nelze.

Odzkoušeno v mnoha českých a zahraničních lázních s vynikajícími výsledky

Výhoda pro podlahy:

Nízká cena pracovního roztoku, dokonce i použitý a velice znečištěný procovní roztok ve kbelíku nepáchne nízká cena pracovního roztoku, vysoká účinnost. DEZINFEX

 

Pro lázeňské provozy a wellness studia nabízíme slevy na GUAASTAR, kontaktujte nás!