Kontakt


DEZISAN Spray 500ml

 
 
Rychlá dezinfekce, odstranění pachů a likvidace plísní.
Cena 149 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 123,14 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie BEZCHLÓROVÁ DEZINFEKCE POVRCHU A VODY
 

Bezchlórový revoluční dezinfekční prostředek jehož základní surovina je PHMG slouží k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, nástrojů a těžko přístupných míst postřikem.

Likviduje bakterie, viry, plísně, odstraňuje pachy a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy. Neobsahuje agresivní ani hořlavé látky, není dráždivý na kůži a nepoškozuje žádné materiály. Nezanechává nepříjemný zápach, naopak velmi příjemně voní.


DEZISAN Spray se skvěle osvědčil při aplikaci do bot, právě na BOWLINGU a zkrátka všude tam, kde se půjčují boty, pro dezinfekci a proti pachu. Díky svým unikátním vlastnostem nejen že boty svým působením neničí tak jako ostatní přípravky, ale naopak je chrání, vytvořením ochranné polymerové vrstvy a bakterie po jeho aplikaci nemají šanci přežít. Zcela jistě se osvědčí i v každé domácnosti. 

 Použití: Dezinfekce a odstranění zápachu v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších, botách a jiných zdrojů pachů. Je určen pro každodenní ošetření kuchyňské linky včetně vybavení, odstranění plísní a běžnou dezinfekce v koupelnách a na toaletách. Dezinfekce dětských hraček, prádla, zbavuje i pachu z cigaretového kouře a jiné další použití.

Je určen také pro dezinfekci vnitřních i venkovních povrchů. Je ideální pro dezinfekci podlah, sanitární keramiky, kuchyňských linek, dřevěných prkének, obkladů a jiných povrchů. Likviduje plísně, odstraňuje pachy a dlouhodobě ochrání ošetřené povrchy.

Je také ideální tam, kde je potřeba udržet dokonalou čistotu a nevystavovat členy domácnosti karcinogenům a vzniku nejrůznějších alergií používáním nebezpečných chlórových preparátů. Nenarušuje žádné materiály, není oxidační.

DOPLŇTE SI SVŮJ ROZPRAŠOVAČ A ŠETŘTE NÁKLADY! 
Rozprašovač DEZISAN Spray je vybaven tzv. bajonetovým uzávěrem, který je možno lehce z lahve sejmout a znovu nasadit. Zakupte si také DEZISAN (koncentrovaný dezinfekční prostředek) a nařeďte si výhodně novou náplň přímo do rozprašovače. 
Ředění: Nalijte 80 ml DEZISANu na dno prázdného rozprašovače a doplňte do plné pitnou vodou. Takto získáte znovu původní náplň rozprašovače.Z 1 litru DEZISANu je takto možno naředit až 12 rozpršovačů!

Dezisan také můžete použít k dezinfekci pylového filtru v autě.

Mnoho dalšího použití, od kuchyně po koupelnu.

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Používejte biocidní připravky bezpečně.