Kontakt


DEZISAN Clean Spray 0,5l

 
 

Čistící a dezinfekční prostředek určený pro úklid a dezinfekci sanitárních prvků.

 

Cena 214,17 Kč včetně DPH
Cena bez DPH 177 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie BEZCHLÓROVÁ DEZINFEKCE POVRCHU A VODY
 

Čistící a dezinfekční prostředek určený pro úklid a dezinfekci sanitárních prvků.

DEZISAN Clean Spray je vhodný k mytí koupelen, umyvadel, baterií, keramických obkladů a sanitární keramiky. Prostředek je také vhodný na záchodové mísy, kameninu, pálené cihly a další. Výborně odstraňuje vodní kámen a odolné usazeniny. Následně po použití je ošetřený povrch déle chráněn před dalším usazováním nečistot a vodního kamene. Prostředek nám při pravidelném používání snižuje pracnost a šetří náš čas.

 

Vlastnosti:

Dezisan Clean Spray je nehořlavý, nepoškozuje žádné materiály – je nekorozivní. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Úspěšně likviduje bakterie, viry, kvasinky a plísně. Je charakteristický silnou a dlouho trvající baktericidní, fungicidní a protikvasinkovou účinností. Veškeré ošetřené povrchy jsou vydezinfikovány, dlouhodobě chráněny a v neposlední řadě se hůře tvoří nové usazeniny. Prostředek svěže voní tím se ještě více umocňuje pocit čistoty.

Aplikace:

Prostředek je určen k přímému použití a snadné aplikaci pomocí rozprašovače. Rychle a pohodlně odstraní špínu a nečistoty. Pomocí rozprašovače aplikujte na znečištěná místa, nechte chvíli působit a setřete nebo opláchněte. Při velmi silném znečištění nechte působit déle nebo postup opakujte. Na čištěném povrchu zanechává lesk a svěží vůni. Napomáhá zamezit opětovnému usazování nečistot.

Používejte přípravek bezpečně a vždy si přečtěte údaje na etiketě-přípravek je urřen pro profesionální použití